Formand 
Liselotte Nyboe 
Stevnsbovej 6 D
4600 Køge 
Tlf: 5665 8050 
Mob: 2170 0580 
Mail: 
l.nyboe@mail.dk

Næstformand og kirkeværge i Ølby
Per Laudrup Jørgensen
Ørnhøjvej 7
4600 Køge

Mob: 22927227
Mail: per3894@pc.dk

Kasserer  
Gurli Billeskov 
Farstrupvej 19 
4600 Køge 
Tlf: 5663 2563 
Mob: 2344 2144 
Mail: 
gbilleskov@gmail.com

Kontaktperson for personale
Else Nissen 
Gymnasievej 175, 3th

4600 Køge 
Mob: 26145152
Mail: 
nissen.else@gmail.com

medlem af Kirke- og kirkegårdsudvalg 
Lone Palle
Smedevej 1 A
4600 Køge 
Tlf: 
20329226
Mail: l.palle@godmail.dk 
 

Medlem af kirke-kirkegårdsudvalg
Jette Volder
Karlemosevej 1, II th.
4600 Køge
Tlf: 21936174
Mail: jette-volder@hotmail.com

Medlem af aktivitetsudvalg og kirke-kirkegårdsudvalg
Karin Vestergaard
Ringmarken 21
4623 Lille Skensved
Tlf: 3025 0762
Mail: karin.vest@youmail.dk

medlem af kommunikationsudvalg
Sarah Laudrup Jørgensen
Ørnhøjvej 7
4600 Køge

Mob: 22927226
Mail: sarahl@webspeed.dk

medlem af kommunikationsudvalg og kirke-kirkegårdsudvalg
Karin Fog
Assendrupvej 11
4623 Ll. Skensved
Mob: 40863386
mail: bakkely11@mail.dk

medlem af aktivitetsudvalg
Eva Honoré
Lykkebækparken 32
4600 Køge
Mob: 40175282

Sognepræst 
Ruth Boysen 
Nyvej 49, Ølby 
4600 Køge 
Tlf. 5663 8701 
Mail: rbk@km.dk

Sognepræst 
Jacob Kleofas
Højelsevej 10B 
4623 Ll. Skensved 
Tlf.: 5119 7384
Mail: jkc@km.dk

Sognepræst
Linda Ishøj Frederiksen

Tlf. 5185 5936
Mail: 
lif@km.dk